Spolehlivá a vysoce účinná řešení pro všechny

Komunikační systémy od Polycomu přicházejí s dostatečně širokým sortimentem, kde si vyberete produkt podle Vašich představ. Nejprve je však nutné se rozhodnout, zdali budete chtít používat dané systémové technologie v rámci společnosti nebo čistě osobně. Nabízená zařízení se totiž liší v směru využívání, tudíž je zbytečné investovat do verze pro větší skupiny, když to budete potřebovat jen pro personální účely. Produkty jako RealPresence či HDX jsou zárukou vysoké kvality a naprosté http://www.fdb.cz/film/naprosta-sebeduvera-maximum-conviction/83086 spolehlivosti ze strany uživatele. Pro jedinečný zážitek z komunikačního propojení s ostatními jsou nabízené systémy opravdovým skvostem.

Skupinové systémy, které nemají konkurenci

Potřebujete-li kvalitní komunikační zázemí pro skupinu středních rozměrů, tak jsou výrobky RealPresence Group a HDX jasným vítězem. HDX8000 přichází s dvěma FullHD kamerami a až s dvanáctinásobným zoomem, který videokonference obohatí o krásný a čistý obraz. Samozřejmostí je
i maximální kompatibilita se zařízeními třetích stran a podpora integrace MS Lync 2010/2013. Systémy RealPresence Group přicházejí prakticky se stejně kvalitní výbavou jako systém předchozí, ale nově také nabízí podporu moderní H.264 SVC architektury.